Ваш язик ніколи не бреше або шлях від язика до ануса

Ваш язик - це чарівне дзеркало.

За вашим язиком можна легко дізнатися, скільки токсичного матеріалу накопичено в ваших клітинах і органах. Язик дзеркало шлунка і всієї травної системи. У нашому організмі є десятиметровий канал, що тягнеться від рота до анального отвору. Там накопичується тепло і волога. Через цей канал проходить вся їжа, яку ми з'їдаємо. Різним харчовим продуктам потрібно різний час для проходження через цей канал.

Більшість людей сьогодні їдять рафіновану, важку, кислотоутворюючу їжу. Вони поглинають велику кількість білого борошна, рафінованого цукру і насичених жирів. Велика частина цих так званих цивілізованих раціонів не має необхідної щільності, вологості і волокнистості, щоб швидко проходити через цей канал.

дзеркало

 

Я вважаю, що є загальний фактор, що передує або супутній багатьом хворобам. Цей фактор - запор. Пояснюють запор різними причинами, але, на мій погляд, логічно сказати, що якщо виведення за кількістю і частотою не дорівнює введенню, то тоді і трапляється запор. Запор може бути початком багатьох серйозних захворювань.

У наш час люди звикли вважати, що не буде шкоди, якщо їсти все що завгодно і так часто, як хочеться. Нас привчили їсти щільний сніданок, щоб запастися енергією з ранку, але потім багато ще поповнюють свої запаси другим сніданком. Потім обід, післяобідня кава, щільна вечеря, потім перекус перед телевізором і безпосередньо перед сном. Все це ще ускладнюється морозивом, приготованим на жирних вершках з додаванням солоних горішків. Це означає, що процес перетравлення їжі відбувається шість і більше разів на день.

В результаті людина вважає, що якщо спорожнення кишківника відбувається раз в день, зазвичай вранці, то запор його травній системі не загрожує. Але цього зовсім недостатньо для того, щоб видалити залишки всієї тієї їжі, яку люди запихають в себе. А в результаті розкладені залишки осідають в кишківнику де зазнають ферментативні і бактеріальні перетворення, що часто викликає серйозні захворювання.

Людський організм досить надійний, він може впоратися з великим надлишком поглинутою їжі, переважно шкідливою для нього. Дуже важко переконати людей в тому, що їдять вони неправильно, і, спорожняючи кишечник один раз в день, фактично страждають запором і що за цим послідують серйозні неприємності.

Але існує один застережний симптом - нездоровий язик, який може розповісти цим людям, що за страшну загрозу вони носять в своєму організмі.

Якщо поголодувати два або три дні на дистильованій воді, «чарівне дзеркало» - 'язик-прямо скаже, яку жахливу масу перебродившої отрути ми накопичили в своєму кишківнику. Язик покриється білим токсичним нальотом, котрий виділяє важкий запах. Видаліть наліт повністю, і через кілька годин він з'явиться знову. Це точний показник кількості токсичних опадів, слизу та інших отрут, накопичених в клітинах всього організму, які під час голодування видаляються з внутрішньої поверхні шлунка, кишківника та інших органів.

У кількість отрутного матеріалу, який носить в собі звичайний що вважає себе здоровою людина, повірити дуже важко. На мій погляд, причина багатьох захворювань криється в закупорці травного каналу, навіть якщо мова йде про хвороби кровоносної системи або дихальної системи. Я вважаю, що отрути, всмоктуючись кишківником, отруюють всі системи організму.

Покриваючи язик нальотом при голодуванні, природа точно показує, що в організмі є велика кількість отрутного матеріалу. Будова тканин, особливо таких життєво важливих внутрішніх органів, як нирки, печінка і залоза, нагадує губку. Уявіть собі губку, пори якої заповнені густою масою. Я спостерігав сотні випадків голодування за своє життя і знаю, яка велика кількість токсинів накопичується в організмі людини, що живе на стандартному сучасному раціоні. Припустимо, людина застудилася. Йому б зупинитися, задуматися, чому стільки слизу і рідини виходить з організму через ніс і горло. Адже це організм змушений звільняти легкі, нирки, жовчний міхур від отрути що скупчилися там, переживаючи своєрідну кризу.

Отже, щоб більше дізнатися про себе, почніть з ретельного огляду власного язика. Язик - це орган, який точно відображає стан своєю поверхнею здоров'я або нездоров'я кожної частини тіла. «Чарівне дзеркало» може стати вашою дороговказною зіркою на шляху до суперздоров'я.

Чим ретельніше ви дотримуєтесь графіку голодування, чим правильніше харчуєтеся, тим чистіше стає ваш язик. Чистий язик - знак того, що ви міцно стоїте на шляху до нового життя, вільного від хвороб, втоми і старості.

Людина помирає не від старості, адже не існує особливих хвороб, спеціально присвячених до літнього віку. Більшість хвороб вражає молодих з тією ж силою, що і літніх. А чимало з цих хвороб трапляються від перевантаження організму токсичними речовинами. Підтримуйте чистоту в організмі голодуванням і вживанням лише добротної натуральної їжі. Ваш язик і ваша сеча вкажуть вам шлях до внутрішньої чистоти. Уважно стежте за ними під час голодування.

Організм людини створений відповідно до законів фізики і хімії. Вони ніколи не змінюються. Ці закони писані на кожному нерві, кожному м'язу, на кожному органі нашого тіла. Ці закони управляють клітинами, тканинами і органами тіла, покладаючи на них певні функції. Ці закони працюють переважно через складну мережу нервів, які пронизують весь організм. Вони діють через центральну нервову систему, в якій зароджуються нервові імпульси, і через вегетативну нервову систему, яка не перебуває під прямим контролем свідомості.

Хенрі У. Воллмер, доктор медицини