Чи втечеш від амброзії?

Амброзія і багато інших рослин в сезон цвітіння викликають у багатьох людей важкі хворобливі реакції: нежить, сльозотеча, свербіж в очах і носоглотці, кашель і навіть задуха.

Страждають від пилку і дорослі, і діти. У всьому світі єдиним радикальним засобом позбавлення від алергії вважається втеча в ті краї, де вас не дістане шкідливий пилок. Тікаючи, ми думаємо, що втекти від амброзії можна, але при цьому ... не кожен усвідомлює, що від себе не втечеш. І їдучи до Підмосков'я або навіть в Норильськ або, навпаки, з Підмосков'я в південні краї, ми веземо з собою у власних легких і придаткових пазухах носа величезну кількість гною, який і служить справжньою причиною всіх хворобливих явищ, аж до нападів бронхіальної астми. Чи знаєте ви, що, змушуючи нас страждати від чхання та кашлю в сезон цвітіння рослин, мудра природа очищає нас, щоб потім відходи, що накопичувалися в дихальних шляхах з роками (мертві, згнилі клітини слизової дихальних шляхів) не стали причиною смертельних захворювань: раку і туберкульозу .

Так-так, не поспішайте проклинати пилок. Те, що вона робить з нами, - це сигнал, що попереджає початок гіршою біди. До нього потрібно прислухатися, зрозуміти те, що говорить нам мати-природа.

Алергія - це перекручена реакція організму на цілком нешкідливий фактор зовнішнього середовища - пилок рослин або червоні і помаранчеві фрукти та овочі, які аж ніяк не віднести до ворогів людини.

У чому ж справа? Алергія - це вінець всіх наших хвороб. Давайте ж розвінчаємо їх.

Причина всіх цих болісних явищ нам вже зрозуміла. Хронічні запальні процеси дихальних шляхів, які часто супроводжують нас з дитинства, і той факт, що ми лікуємо їх антибіотиками, сульфаніламідами, гормонами, імунодепресантами, на худий кінець - аспірином.

Всі ці ліки пригнічують, але не ліквідують запальний процес. Загиблі клітини стають гноєм.

Надлишковий синтез клітин пригнічується забрудненим організмом, не чіпаючи поклади самих шлаків. Результати добре відомі людям, що страждають на алергію.

І тому, видаливши гній з легенів, бронхів, печінки, нирок і придаткових синусів носа, ви позбудетеся не тільки від алергії, а й від гіпертонії, стенокардії, поліартриту, бронхіальної астми, екземи, псоріазу, наполегливого головного болю і навіть шизофренії, не кажучи вже про те, що це єдиний спосіб лікування злоякісних захворювань в початковій стадії.

Способи позбавлення від гною прості і доступні всім. Це питво відварів лікарських трав з медом, свіжих фруктових і овочевих соків, лужної мінеральної води, промивання кишківника відварами трав і соками, утримання від їжі протягом декількох днів. Ці заходи дають можливість організму повернути реальне здоров'я і наростити нові молоді тканини.

Ось невелика розповідь про можливості такого методу лікування, записаний зі слів одного з наших пацієнтів: «Хворів я десять років. Чого тільки не перепробував! Іноді допомагало ненадовго, частіше - не допомагало взагалі. У минулому році захворіла внучка: з оченят сльози, личко набрякло, ніс закладений, спить неспокійно, а тут підійшов час в школу йти. Ми лікувалися методами природної терапії, очищали організм, їжу приймали за рецептом, виписаним лікарем. Через два тижні внучка пішла в школу здоровою. А я незабаром поїхав на дачу, прихопивши з собою флакон судинозвужувальних крапель. Але він вже виявився не потрібен - я забув про амброзію, хоча вона ще цвіла щосили ... »

Діти виліковуються швидше і легше дорослих, дуже добре переносять «смачне» лікування, що заміняє болісне перебування в лікарні. Так, дев'ятирічна Віка страждала нападами задухи в сезон цвітіння амброзії. Почавши лікування в квітні, вона через три місяці була абсолютно здорова.

Дворічний Сергійко Гущин, трирічний Сашко Співаков страждали на бронхіальну астму і більшу частину своїх життів провели в лікарнях. Пролікувавшись протягом шести і чотирьох місяців відповідно, завдяки свідомості і старанням своїх батьків, обидва хлопці абсолютно вилікувалися.

Наш десятирічний досвід допомоги хворим однозначно говорить про те, що природне лікування набагато ефективніше лікарського. Причому несподівано для хворого проходять і хвороби, які він вважав невиліковними. Наприклад, багаторічний головний біль або діабет. Зникає необхідність прийому протидіабетичних препаратів і навіть інсуліну. Це не диво, це - закон природи. Нормалізується обмін речовин в організмі, зникають всі хвороби.

Марва Оганян